تصویر جدیدترین نسخه Smart WiFi Selector انتخاب هوشمند شبکه بی سیم اندروید

جدیدترین نسخه Smart WiFi Selector انتخاب هوشمند شبکه بی سیم اندروید

نرم افزار » شبکه اجتماعی و اینترنت

نسخه جدید و آخر برنامه Smart WiFi Selector 2.1.4 نرم افزار انتخاب هوشمند شبکه بی سیم اندروید

Smart WiFi Selector یک ویژگی که به طور جدی در اندروید وجود ندارد را اضافه می کند: اتصال خودکار به شبکه WLAN با قویترین سیگنال موجود. هنگامی که چند شبکه بی سیم در دسترس هستند، اندروید اتصال به شبکه WLAN فعلی را نگه می دارد تا سیگنال به طور کامل از دست برود، حتی اگر سیگنال بسیار ضعیف باشد و و WLAN دیگر با یک سیگنال بسیار قوی در مجاورت نزدیک قرار داشته باشد. Smart WLAN Selector این ضعف را برطرف می کند.

ویژگی های برنامه : ✔ نرم افزار از تفاوت در قدرت سیگنال برای تصمیم گیری در هنگام اتصال به WLAN جدید استفاده می کند، بر خلاف برنامه های دیگر که از حداقل قدرت سیگنال استفاده می کنند. اتصال به WLAN جدید در صورتی رخ خواهد داد که سیگنال 20% قوی تر از سیگنال فعلی باشد (مقدار می تواند انتخاب شود) ✔ این برنامه سوئیچ ثابت بین دو WLAN با سیگنال های قوی تقریبا مساوی در منطقه دارای تداخل را حذف می کند ✔ فواصل اسکن مختلف (جستجو برای قوی ترین سیگنال) برای روشن/خاموش صفحه قابل انتخاب (صرفه جویی باتری) ✔ جستجوی فوری سیگنال زمانی که صفحه نمایش روشن شود ✔ امکان پیکربندی یک زمان خواب با فواصل اسکن دلخواه برای ذخیره باتری (اسکن حتی می توان به طور کامل خاموش شود) ✔ پشتیبانی از چندین AP با همان نام (SSID) ✔ قابلیت حذف شبکه های WIFI خاص از اسکن ✔ شبکه های ناشناخته و باز در حال حاضر پشتیبانی نمی شوند ✔ و …

تغییرات نسخه 2.1.4 :

Should fix a problem with the statusbar notification (display of current connection has not been updated correctly sometimes)


شاید بپسندید...
دیدگاه کاربران
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.