دانلود آخرین نسخه Lock Screen IOS style قفل صفحه آی او اس اندروید

گرافیک » لاک اسکرین »

Lock Screen IOS10 style قفل صفحه گوشی های آیفون می باشد که شامل ویژگی های : مشاهده اعلان ها، پاسخ سریع به پیام ها، کنترل پخش کننده موسیقی برای ویدجت های هواشناسی، دسترسی سریع به برنامه های مورد علاقه و خیلی بیشتر در برنامه “Lock Screen IOS10 style” می باشند و همه آنها به صورت رایگان در دسترس هستند. همچنین ویژگی حفاظت از سرقت وجود دارد.با توجه به هر جزئیات بسیار خوب طراحی شده است. همچنین گزینه های سفارشی سازی چندگانه وجود دارد که به شما این امکان را می دهد که صفحه قفل را به هیچ وجه تغییر ندهید. با تشکر از کتابخانه تصویر زمینه، شما می توانید از میان بسیاری از تصاویر زیبا انتخاب کنید و آن را به عنوان پس زمینه صفحه قفل تنظیم کنید.

استایل آی او اس را بر روی اندروید بیاورید

امنیت اولین چیزی است که باید از یک برنامه برای صفحه قفل انتظار داشته باشید. قفل گذرواژه محبوب برای iOS در اینجا است و شما همچنین می توانید بین اثر انگشت، الگو، PIN یا رمز عبور برای کد امنیتی انتخاب کنید. همانطور که ذکر شد، اگر حالت ضد سرقت را فعال کنید، دوربین جلو هنگامی که کسی تلاش می کند تا گوشی شما را باز کند و وقتی رمز عبور اشتباه شود، عکس بگیرد.

اعلان ها را مشاهده کنید و سریع به آنها پاسخ دهید: این برنامه اعلان های سبک iOS را به دستگاه Android شما می دهد و به راحتی می توانید از هر رویداد از جمله تماس های از دست رفته و پیام های جدید مطلع شوید. ویژگی پاسخ سریع، به شما اجازه می دهد تا به پیام های جدید از صفحه قفل بدون نیاز به باز کردن هر برنامه اضافی پاسخ دهید.

کنترل موسیقی: این برنامه قفل صفحه نمایش iOS همراه با یک پخش کننده موسیقی داخلی است که به شما اجازه می دهد تا پخش موسیقی را از صفحه قفل کنترل کنید.

دسترسی سریع به برنامه ها و تنظیمات سریع: مانند مرکز کنترل در دستگاه های آیفون و صفحه نمایش قفل آیفون، در اینجا می توانید دسترسی سریع به برنامه های مورد علاقه خود مانند دوربین را با استفاده از یک نوار ابزار کم داشته باشید. همچنین گزینه ای برای روشن / خاموش کردن برخی از تنظیمات سریع تر استفاده می شود، از جمله Wi-Fi، بلوتوث، روشنایی خودکار و پروفایل.

ویجت آب و هوا: شما دیگر نیازی به برنامه اضافی برای پیش بینی آب و هوای کامل ندارید از ویجت آب و هوا پیش فرض برنامه استفاده کنید و به سادگی وضعیت آب و هوایی را در مکان فعلی خود نگه باخبر شوید.

آخرین تغییرات:

رفع اشکالات جزئیشاید بپسندید...
دیدگاه کاربران
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.